Vítejte na stránkách výrobců klíčů a autoklíčů Brno

Kontaktní tel.: +420 734 703 831
provozní doba
08:00–17:00
Poradíme Vám
+420 734 703 831
výroba autoklíčů

Ztracený autoklíč? Nepanikařte, vyrobíme nový!

Díky neustálým investicím do nových moderních technologií a profesionálně školeným zaměstnanců můžeme nabídnout výrobu autoklíčů pro celou řadu i těch nejmodernějších vozů.

Jako přední poskytovatel zámečnických služeb v Brně jsme pochopili, jak frustrující je řešit situlaci kolem nefunkčního, nebo ztraceného autoklíče. Dlouhé čekací lhůty, extra levné a „zaručeně funkční“ řešení z Asie, které tuzemští „garážoví“ prodejci nedokáží díky zastaralé malwarem prošpikované technologii dobře spárovat, končí zklamaným zákazníkem, který zaplatí za nefunkční autoklíč.
To je důvod, proč nabízíme vyřezání a přeprogramování autoklíče za použití nejmodernější technologie (vždy plně aktualizovaný a originální software), se zárukou, na počkání a s nižšími náklady než prodejci automobilů.

Potřebujete duplikát originálního autoklíče nebo jste klíč ztratili?

Dokážeme vyřezat autoklíč i podle originálního kódu od výrobce. Pokud vlastníte např. plastový pásek, který Vám byl předán při koupi nového či ojetého vozu spolu s autoklíčem, vyřežeme klíč přesně tak, jako kdyby jste měli klíč nový přímo od výrobce dané značky.

Přesnost při řezání autoklíče

Dokážeme přesně změřit nové či opotřebené klíče pomocí optické kamery, kterou je náš stroj osazen.

Chci vyrobit autoklíč

Úmíme autoklíče těchto značek

Nenašli jste svoji značku? Pro informaci o cenách a možnostech pro konkrétní vozidlo nás neváhejte kontaktovat.

  • Škoda, Audi, BMW, Dacia, Mercedes, VW, Volvo, Citroen, Ferrari, Maserati, Fiat, Lamborghini, Jaguar, MG, Land Rover, Bentley, Lancia, Opel, Peugeot, Porsche, Renault, Alfa Romeo, Cadillac, Chevrolet, Dodge, GMC, Buick, Hummer, Ford, JEEP, Lincoln, Mercury, Honda, Hyundai, Isuzu, KIA, Lexus, Mazda, Mitsubishi, Nissan, SsangYong, Subaru, Suzuki, Toyota, Shigaoka Queen, Iveco, Trumpchi, BYD, Geely, Chery, Great Wall, Young Lotus

Proč si nechat vyrobit autoklíč u nás?

Máme mnohaletou praxi a kontakty na výrobce, proto vyřešíme i případné neúspěšné "nahrání" autoklíče. Používáme moderní akualizované technologie, žádný malwarem prošpikovaný, zaručeně funkční software stažený z Internetu. Poskytujeme rychlé, kvalitní a spolehlivé služby se zárukou.

Stroje na řezání autoklíčů

Poloautomatické stroje nám umožňují řezání autoklíčů s maximální přesností.

Diagnostika a čipování autoklíčů

Pro čipování autoklíčů používáme špičkovou technologii od různých společností včetně modulu diagnostiky.

Rychlá a kvalitní služba

Profesionálně školená obsluha vyrobí většinu autoklíčů na počkání buď u Vás na parkovišti, nebo v našem kamenném obchodě.

Výroba nových autoklíčů pro vozy Ford

U některých starších vozů Ford lze vyrobit autoklíč s imobilizérem bez nutnosti přistavení Vašeho vozu (stačí nám zavolat a domluvit se), výrobu klíče pak uděláme na počkání. Na počkání vyrábíme i klíče k vozům Ford s bezklíčovým startováním.
Při kompletní ztrátě klíčů si v autorizovaném servisu vozů Ford účtují vysoké částky, protože chějí měnit všechny zámky. My dokážeme vyrobit klíče buď podle kódu, který dostává zákazník na plastovém přívěsku při nákupu auta, nebo pak podle zámku, který je nutné z auta vymotnovat. U některých modelů Ford stačí vymonotovat zámek dveří, někdy potřebujeme celou spínací skříňku. Po zhotovení klíče pak do auta nahrajeme imobilizér a případně i dálkové ovládání.
Vyrobíme Vám i klíče pro vozy Ford Transit s modrým dálkovým ovládáním. Výměna baterie v modrém ovladači k Ford Transit je problematická, protože je přiletovaná a klíč je slepený, je tedy potřeba nahrát nový dálkový ovladač. U námi dodaného modrého dálkového ovladače pak lze baterii měnit běžným způsobem.

Nový autoklíč na vozy Dacia

Běžně vyrábíme nové autoklíče pro tyto modely Dokker, Dacia Duster, Dacia Logan, Dacia Sandero, Dacia Duster, Lodgy, Sandero Stepway.
Autoklíč vyrobíme na počkání. U některých modelů bohužel nelze vyrobit klíč bez dálkového ovládání, proto se musí do auta nahrát kompletní klíč i s dálkovým ovladačem. V kazdém případě je nutné přijet s autem (pro nahrání do řídící jednotky).

Nový autoklíč podle karty Peugeot Key Card

Další z řady autoklíčů, které dokážeme vyrobit podle karty je Peugeot. Od roku výroby 2007 se dají informace vyčíst z řídící jednotky. Tvar autoklíče se už bohužel z řídící jednotky nevyčte a musí se vyrobit podle zámku, nebo zjistit kódy přímo v Peugeot. Tam by to mělo být zdarma, nebo za nějaký menší poplatek. Samotné programování pak vymaže staré autoklíče a nahrají se Vám už jen klíče nové. Pokud máte kartu, je celá operace zpravidla hotová za 30 minut. Bez karty je to trochu horší, protože samotné vyčítání PIN kódu zabere cca 10 minut. Dálkové ovládání se do auta nahrává zároveň s imobilizérem.👍
Při nákupu levných dálkových ovladačů na internetu si dejte pozor! Dákových ovladačů Peugeot je více typů, ne každý jde nahrát do každého vozu. Imobilizér zpravidla fungovat bude, ale pokud nemáte správně vybraný dálkový ovládač, tak ten už se bohužel do auta správně nenahraje a vy si pak musíte zakoupit nový.

Nový autoklíč podle karty FIAT CODE

Ztracené klíče dokážeme vyrobit i podle karty FIAT CODE, která je dodávána spolu s vozem při jeho pořízení. Karta obsahuje elektronický PIN kód pro nahrání imobilizéru a mechanický kód, který obsahuje informaci o vyřezání klíče.
Pokud jste kartu ztratili v autorizovaném servisu Vám objednají novou. Pro výrobu nových klíčů však většinou není nutná, protože dokážeme tyto informace vyčíst přímo z Vašeho vozu. Na místě vyrobíme autoklíč podle zámku ve dveřích řidiče a data o imobilizéru nám poskytne řídící jednotka Vašeho vozu.
Ztracené klíče vymažeme, takže již nebudou startovat a dálkové ovládání nebude fungovat. 🚗🚗👍

Nový autoklíč OPEL Car Pass

Pokud k automobilu OPEL vlastníte kartu Car pass, umíme udělat nové autoklíče. Karta obsahuje jak kód podle kterého dokážeme klíč vyřezat, tak i čtyřmístný PIN, který umožní připojení do řídicí jednotky vozu a následné nahrání imobilizéru popřípadě i dálkového ovládání. Platí to i pro ztracené autoklíče. Podmínkou je vůz, který má originální zámky přímo z výroby, čili nesmí být na autě zámky vyměněné.🚗🚗
Pokud kartu z nějakého důvodu nemáte, dá se objednat u výrobce po předložení technického průkazu. Následně s ní klíče vyřezat a nahrát do auta. Není problém nahrát do auta i keylees klíč, který máte jen v kapse a auto startujete po stisknutí tlačítka.
V situaci kdy máte všechny klíče ztracené a zámky již vyměněné, přijedeme na místo a klíč vyrobíme dle zámku.👍

Programujeme i startovací karty k automobilům Renault a Dacia

Naprogramujeme vám dvoutlačítkovou, třítlačítkovou i čtyřtlačítkovou startovací kartu. Bez problémů nahrajeme i kessy startovací karty kdy se auto auto se při přiblížení na 1,5 metru samo odemkne. Přehled modelů: Renault Laguna II (2000-2008), Renault Espace (2003-2010), Renault Vel Satis, Renault Megane 2003-2008, Renault Megane-Scenic 2003-2008, Renault Laguna (2008-2012), Renault Megane (2009-2015), Renault Scenic (2009-2015), Renault Fluence (2012-2016), Renault Clio4 (2012-2016), Renault Captur (2013-2016), Renault KOLEOS , Renault Espace V, Renault Megane IV, Renault Scenic IV, Renault Talisman, Renault Laguna od 2002-2010, Renault ESPACE od 2002 do 2010, Dacia Logan, Dacia Sandero, Dacia Duster

KESSY, otevření a startovaní vozu bez klíče

Jednou z nejžhavějších funkcí automobilů za posledních několik let bylo bezklíčové řešení otevírání a startování vozu. Nemusíte dlouze hledat autoklíč v tašce či kabelce, dokonce nemusíte ani sahat do kapsy, auto se prostě při přiblížení na 1,5 metru samo odemkne. Když se vybije baterie v autoklíči, neovlivní funkci systému. Když budete chtít vyrobit nový kessy autoklíč, víte kde nás hledat :-)

Běžně vyrábíme autoklíče pro tyto značky:

Autoklíče pro evropské vozy:
Mercedes, Audi, BMW, Benz, VW, Volvo, Citroen, Ferrari, Maserati (Ghibli, Quattroporte, SUV: Levante), Fiat, Lamborghini, Jaguar, MG, Land Rover, Bentley, Lancia, Opel, Peugeot, Porsche, Porsche-Cayenne, Audi Q3 2013, Volvo-S60, Audi Q7, DS, Renault, Alfa Romeo, Smart, Borgward, VW IMMO5 (A4 2012, A8 12 2016, A4L 2015 smart card).
Autoklíče pro americké vozy:
Cadillac, Chevrolet, Dodge, GMC, Buick, Hummer, Ford, JEEP, Lincoln, Mercury
Autoklíče pro asijské vozy:
Honda, Hyundai, Isuzu, KIA, Lexus, Mazda, Mitsubishi, Nissan, Ssangyong, Subaru, Suzuki, Toyota, Shigaoka Queen, Iveco, Trumpchi, BYD, Geely, Chery, Great Wall, Young Lotus

Mechanické autoklíče pro starší vozy

Bežné autoklíče se zoubky. Tyto klíče se nejčastěji vyskytují u starších vozů. V tomto případě není součástí autoklíče imobilizér například Škoda 120, Trabant, Wartburg. Tyto klíče se také vyskytují v oboustranné modifikaci například starší Mercedes.
Další skupina jsou autoklíče s bočními drážkami, které se většinou vyskytují u starších zahraničních vozů značek například Renault, Mercedes, Opel.
Poslední skupinou na čistě machanickém principu jsou autoklíče s atypickým profilem klíče. Například takzvaná rakvička u Fordů a nebo křížový tvar klíče u francouzských značek jako Citroen, Peugeot.

Nové autoklíče nemusí fungovat vždy perfektně

Při výrobě autoklíčů pro vozy staršího data výroby může někdy nastat problém se spínací skříňkou, protože nově vyřezané klíče jsou „ostré“ a vychozené stavítka ve spínací skříňce s nimi drhnou. Toto se po nějakém čase tzv. vychodí. Klíč se používáním mírně opotřebí a jde jak zasunout tak i pohodlně vytáhnout. Zpravidla nebývá problém u klíčů se zuby jako je např. Mazda 6 v období 2002 až 2008. Zuby jsou vlastně podobné jako u vložky FAB, jen jsou po obou stranách klíče. Nejvíce bývá tento problém u vozů s klíčem, který má drážku po boku planžety jako např. Ford Focus v období 2005 až 2010.

Top