Vítejte na stránkách výrobců klíčů a autoklíčů Brno

Kontaktní tel.: +420 775 858 369
provozní doba
08:00–17:00
Poradíme Vám
+420 775 858 369
výroba autoklíčů

Ztracený autoklíč? Nepanikařte, vyrobíme nový!

Díky investicím do nových moderních technologií a profesionálně školeným zaměstnanců můžeme nabídnout výrobu autoklíčů pro celou řadu i těch nejmodernějších vozů.

Jako přední poskytovatel zámečnických služeb v Brně jsme pochopili, jak frustrující je řešit situlaci kolem nefunkčního, nebo ztraceného autoklíče. Dlouhé čekací lhůty, extra levné a „zaručeně funkční“ řešení z Asie, které tuzemští „garážoví“ prodejci nedokáží dobře spárovat, končí zklamaným zákazníkem, který zaplatí za nefunkční autoklíč.
To je důvod, proč nabízíme vyřezání a přeprogramování autoklíče za použití nejmodernější technologie, se zárukou, na počkání a s nižšími náklady než prodejci automobilů.

Potřebujete duplikát originálního autoklíče nebo jste klíč ztratili?

Dokážeme vyřezat autoklíč i podle originálního kódu od výrobce. Pokud vlastníte např. plastový pásek, který Vám byl předán při koupi nového či ojetého vozu spolu s autoklíčem, vyřežeme klíč přesně tak, jako kdyby jste měli klíč nový přímo od výrobce dané značky.

Přesnost při řezání autoklíče

Dokážeme přesně změřit nové či opotřebené klíče pomocí optické kamery, kterou je náš stroj keyline Dezmo osazen.

Chci vyrobit autoklíč

Úmíme autoklíče těchto značek

Nenašli jste svoji značku? Pro informaci o cenách a možnostech pro konkrétní vozidlo nás neváhejte kontaktovat.

  • Škoda, Audi, BMW, Mercedes, VW, Volvo, Citroen, Ferrari, Maserati, Fiat, Lamborghini, Jaguar, MG, Land Rover, Bentley, Lancia, Opel, Peugeot, Porsche, Renault, Alfa Romeo, Cadillac, Chevrolet, Dodge, GMC, Buick, Hummer, Ford, JEEP, Lincoln, Mercury, Honda, Hyundai, Isuzu, KIA, Lexus, Mazda, Mitsubishi, Nissan, Ssangyong, Subaru, Suzuki, Toyota, Shigaoka Queen, Iveco, Trumpchi, BYD, Geely, Chery, Great Wall, Young Lotus

Proč si nechat vyrobit autoklíč u nás?

V případě mimořádné situace poskytujeme rychlé, kvalitní a spolehlivé služby. Naše rychlá odezva při výrobě a programování autoklíčů nás odlišuje od ostatních zámečníků v Brně.

Stroje na řezání autoklíčů

Poloautomatické stroje Keyline Dezmo advanced a Futura PRO nám umožňují řezání autoklíčů s maximální přesností.

Diagnostika a čipování autoklíčů

Pro čipování autoklíčů používáme špičkovou technologii od společností KEYLINE, Errebi, Silca s modulem diagnostiky SuperVAG.

Rychlá a kvalitní služba

Profesionálně školená obsluha vyrobí většinu autoklíčů na počkání buď u Vás na parkovišti, nebo v našem kamenném obchodě.

Běžně vyrábíme autoklíče pro tyto značky:

Autoklíče pro evropské vozy:
Audi, BMW, Benz, VW, Volvo, Citroen, Ferrari, Maserati (Ghibli, Quattroporte, SUV: Levante), Fiat, Lamborghini, Jaguar, MG, Land Rover, Bentley, Lancia, Opel, Peugeot, Porsche, Porsche-Cayenne, Audi Q3 2013, Volvo-S60, Audi Q7, DS, Renault, Alfa Romeo, Smart, Borgward, VW IMMO5 (A4 2012, A8 12 2016, A4L 2015 smart card).
Autoklíče pro americké vozy:
Cadillac, Chevrolet, Dodge, GMC, Buick, Hummer, Ford, JEEP, Lincoln, Mercury
Autoklíče pro asijské vozy:
Honda, Hyundai, Isuzu, KIA, Lexus, Mazda, Mitsubishi, Nissan, Ssangyong, Subaru, Suzuki, Toyota, Shigaoka Queen, Iveco, Trumpchi, BYD, Geely, Chery, Great Wall, Young Lotus

Mechanické autoklíče pro starší vozy

Bežné autoklíče se zoubky. Tyto klíče se nejčastěji vyskytují u starších vozů. V tomto případě není součástí autoklíče imobilizér například Škoda 120, Trabant, Wartburg. Tyto klíče se také vyskytují v oboustranné modifikaci například starší Mercedes.
Další skupina jsou autoklíče s bočními drážkami, které se většinou vyskytují u starších zahraničních vozů značek například Renault, Mercedes, Opel.
Poslední skupinou na čistě machanickém principu jsou autoklíče s atypickým profilem klíče. Například takzvaná rakvička u Fordů a nebo křížový tvar klíče u francouzských značek jako Citroen, Peugeot.

Nové autoklíče nemusí fungovat vždy perfektně

Při výrobě autoklíčů pro vozy staršího data výroby může někdy nastat problém se spínací skříňkou, protože nově vyřezané klíče jsou „ostré“ a vychozené stavítka ve spínací skříňce s nimi drhnou. Toto se po nějakém čase tzv. vychodí. Klíč se používáním mírně opotřebí a jde jak zasunout tak i pohodlně vytáhnout. Zpravidla nebývá problém u klíčů se zuby jako je např. Mazda 6 v období 2002 až 2008. Zuby jsou vlastně podobné jako u vložky FAB, jen jsou po obou stranách klíče. Nejvíce bývá tento problém u vozů s klíčem, který má drážku po boku planžety jako např. Ford Focus v období 2005 až 2010.

Top