Vítejte na stránkách výrobců klíčů a autoklíčů

Kontaktní tel.: +420 775 858 369
provozní doba
08:00–17:00
Poradíme Vám
+420 775 858 369
Oprava autoklíčů, rozložený autoklíč

Oprava autoklíčů

Máte vymačkaná tlačítka, vadné mikrospínače, planžetu, nebo poškozené plošné spoje Vašeho starého autoklíče? Nechcete investovat tisíce do výroby a čipovaní nového autoklíče, ale zároveň nechcete riskovat další poškození elektroniky?

Máme pro Vás levnější a přitom stejně kvalitní řešení! Naši profesionálně školení odborníci dokáží Váš starý nefunkční autoklíč rozebrat a opravit. Nejběžnějším poškozením autoklíče bývá prasknutí nebo promáčknutí plastové hlavy a špatná planžeta (kovová část autoklíče, která se zasouvá do zámku), je to důsledek opotřebení materiálu. Taková oprava vyjde velmi levně v porovnání s výrobou a čipováním nového autoklíče.

Protože se opravám a výrobě autoklíčů věnujeme již několik let, důrazně doporučujeme klíč s promáčknutou či jinak zdeformovanou plastovou hlavou nadále nepoužívat! Můžete tím poškodit vnitřní elektronické komponenty. Nejdražší komponentou je totiž čip uvnitř hlavy klíče, který často zůstává funkční i při poškození mechanických částí.

Pokud si nevíte rady a potřebujete s nefunkčním autoklíčem poradit, neváhete a kontaktujte nás, ochotně Vám problém pomůžeme vyřešit.