Vítejte na stránkách výrobců klíčů a autoklíčů

Kontaktní tel.: +420 775 858 369
provozní doba
08:00–17:00
Poradíme Vám
+420 775 858 369
Oprava autoklíčů, rozložený autoklíč

Oprava autoklíčů

Jak na poškozený obal autoklíče?

Máte vymačkaná tlačítka, vadné mikrospínače, planžetu, nebo poškozené plošné spoje Vašeho starého autoklíče? Nechcete investovat tisíce do výroby a čipovaní nového autoklíče, ale zároveň nechcete riskovat další poškození elektroniky?
Máme pro Vás levnější a přitom stejně kvalitní řešení! Naši profesionálně školení odborníci dokáží Váš starý nefunkční autoklíč rozebrat a opravit. Nejběžnějším poškozením autoklíče bývá prasknutí nebo promáčknutí plastové hlavy a špatná planžeta (kovová část autoklíče, která se zasouvá do zámku), je to důsledek opotřebení materiálu. Taková oprava vyjde velmi levně v porovnání s výrobou a čipováním nového autoklíče.
Protože se opravám a výrobě autoklíčů věnujeme již několik let, důrazně doporučujeme klíč s promáčknutou či jinak zdeformovanou plastovou hlavou nadále nepoužívat! Můžete tím poškodit vnitřní elektronické komponenty. Nejdražší komponentou je totiž čip uvnitř hlavy klíče, který často zůstává funkční i při poškození mechanických částí.

Řešení časté závady autoklíčů ŠKODA, VOLKSWAGEN A SEAT

Autoklíče k vozům Škoda, Volkswagen či Seat vyrobených v letech okolo 2010 až 2013 trpí často ulomením kovové části planžety v kloubu vyklápěcího autoklíče.
Jsou to autoklíče s kovovým kolíčkem umístěným pod planžetou. Vypadá, jako malá stříbrná tečka o průměru cca 1 mm. Tento kolíček bohužel znemožňuje jednoduché rozebrání autoklíče a jeho následnou opravu.
Proto je nutné vyměnit celý obal a originální dálkové ovládání i s imobilizérem do tohoto nového obalu vložit. Planžetu Vám vyřežeme novou dle dodaného klíče.
Díky našemu modernímu vybavení na výrobu autoklíčů zabere celá tato operace cca patnáct minut, takže se dá udělat i na počkání. Nové obaly těchto klíčů máme běžně skladem.

Pokud si nevíte rady a potřebujete s nefunkčním autoklíčem poradit, neváhete a svěřte se do péče odborníků, ochotně Vám problém pomůžeme vyřešit.