Vítejte na stránkách výrobců klíčů a autoklíčů

Kontaktní tel.: +420 734 703 831
provozní doba
08:00–17:00
Poradíme Vám
+420 734 703 831
výroba autoklíčů

Kvůli náhradnímu autoklíči už do servisu nemusíte!

Ztracený nebo zničený klíč od auta může pro mnoho z nás znamenat drahou patálii a u modelů s atypickým klíčem to platí dvojnásob. Odborníci z autorizovaných servisů rádi varují před „pokoutným“ kopírováním autoklíčů. I my se čas od času setkáme se špatně odvedenou prací. Většinou zoufalý zákazník naletí na „nejlevnější a zaručeně funkční řešení“ a pak už s autem neodjede.
Takový „super“ klíč se dá pořídit za pětistovku, ale je pouze klonovaný, ne nahrazený plnohodnotným klíčem s odlišnou identitou.
Pokud klíč ztratíte, není třeba jezdit do autorizovaného servisu. Ztracený nebo nefunkční autoklíč vyřešíme standardně na počkání, nebo do druhého dne, dle modelu. Většinu běžných čipů a polotovarů máme skladem na prodejně kde je můžeme obratem vyřezat a následně spárovat s řídící jednotkou vašeho vozu, to vše za příznivou cenu.
Pro ochranu zákazníka se výrobci snaží proces duplikování autoklíčů znesnadnit, bezpečné nahrání do jednotky vozu je možné pouze se speciálním vybavením. Proto pro naši práci používáme moderní a vždy plně aktualizovaný legálně zakoupený software.

Koupili jste ojetý vůz s jediným klíčem? Máte podezření, že jste nedostali všechny autoklíče?
V takovém případě se určitě vyplatí k nám zajet a nechat vozidlo znovu překódovat. Tím se z nastavení odstraní případné „chybějící“ klíče a ty následně nebudou fungovat pro nastartování.

Neriskujte poškození vašeho vozu! Před návštěvou si pečlivě pročtěte recenze a zkušenosti zákazníků a raději se svěřte do péče profesionálů s dlouhou historií.

Vše co potřebujete vědět o výrobě autoklíčů najdete zde.

Top