Vítejte na stránkách výrobců klíčů a autoklíčů.

Kontaktní tel.: +420 775 858 369
provozní doba
08:00–17:00
Poradíme Vám
+420 775 858 369
Výměna baterie v autoklíči

Vybitý klíč od auta

Přestal Vám autoklíč odemykat auto?

V nejlepším případě to může být tím, že máte vybitou baterii. Výměna baterie v autoklíči je sice velice jednoduchá, ale typů klíčů je celá řada. Odborníci ze společnosti Novelo pro Vás připravili krátký návod pro určité autoklíče značky vozů VW, Seat, Škoda a Audi. Pokud jste nechali autoklíč delší dobu bez baterie, může se stát, že klíč nebude fungovat. V tom případě je ho nutné znovu spárovat.

Co budete potřebovat k výměně baterie v autoklíči?

Baterii v autoklíči vyměníte jen za pomoci obyčejného plochého šroubováku. Ideálně ještě před výměnou baterie ve Vašem autoklíči zakupte novou, budete potřebovat knoflíkovou baterii typu CR2032 3 V. Pokud použijete jinou baterii například s menší voltáží, nebude autoklíč fungovat.

Nechcete se do opravy pouštět sami?

Jsme profesionálové - Servisní partner FAB. Máme přes 20 let odborných zkušeností, dohledatelnou historii, vyškolenou vstřícnou obsluhu, která Vám ráda pomůže s konktrétním problémem.

Jak na výměnu baterie v autoklíči?

  • Vystřelte klíč. Pod planžetou klíče najdete uprostřed mezi dvěma kusy plastového krytu autoklíče štěrbinu. Do té vložte plochý šroubovák a pootočením rozdělte autoklíč na dvě části. Tlačením na šroubovák zamezíte poškrábání plastového krytu.
  • Část autoklíče, která ma na sobě tlačítka je složena ze dvou částí, tyto dvě části už jdou rozdělit rukou. Tam již vidíte starou baterii.
  • Zapamatujte si orientaci plusové a mínusové strany baterie a novou dejte do autoklíče stejně. Při manipulaci s baterií dejte pozor a nepoškoďte / nezohněte plíšky, které drží baterii.
  • Autoklíč opět složte a vyzkoušejte zda funguje.
návod na výměnu baterie v autoklíči

výměna baterie - krok 1

výměna baterie v autoklíči

výměna baterie - krok 2

výměna baterie v autoklíči krok 3

výměna baterie - krok 3

výměna baterie v autoklíči krok 4

výměna baterie - krok 4

Top