Vítejte na stránkách výrobců klíčů a autoklíčů Brno

Kontaktní tel.: +420 734 703 831
provozní doba
08:00–17:00
Poradíme Vám
+420 734 703 831
panelaky na cip

Čipové, bezkontaktní otevírání dveří nejen panelového domu

Narozdíl od klasických vstupních dveří, které se otevírají klíčem, fungují elektronické přístupové systémy na principu bezkontaktní technologie.

K otevírání dveří nejen do panelových domů se tak na místo klíčů stále častěji používají identifikační média se zabudovaným bezkontaktním čipem. Nejčastěji se používají bezkontaktní přívěsky na klíče, náramky, případně plastové karty.

Otevírání dveří čipem RFID

Použitá technologie nese označení RFID, Jedná se o automatickou identifikační technologii, kde jsou digitální data zapsaná v RFID přečtena snímačem za použití radiových elektromagnetických vln. Čipy pro vstupní dveře tak nevyžadují pro přečtení uložených dat přímou viditelnost, to je jednou z klíčových charakteristik celého systému.

Přístupové čipy, náramky i karty mají také spolehlivou ochranu proti duplikování.

Rádi Vám poradíme

Ideální zamykací systém do paneláku

Bezkontaktní čipové otevírání můžeme použít v kombinaci se samozamykacím zámkem, tím předejdeme pernamentně otevřeným vstupním dveřím a snížíme příležitost pro zloděje. Střelka, která je součástí samozamykacího zámku, totiž při zavření dveří spustí automatické zamknutí.

Výhoda čipového otevírání domů

Výhodou bezkontaktního otevírání dveří je jednoduchá instalace, čipové čtečky umístíme například na stěnu. V případě ztráty karty nebo čipu, stačí vytvořit nový přístup, odpadá tak zajišťení výroby nového klíče. Ztracený čip, nebo karta se pak jednoduše deaktivuje. Nemusíte se tak obávat, že přístup do domu získá neoprávněná osoba. Při použití samozamykacího zámku s panikovou funkcí je klika z vnitřní strany vybavena funkcí emergency. V případě potřeby stačí vzít za kliku a dveře se jednoduše otevřou.

Nejen čipové otevírání dveří, ale i další technologie:


Nedejte zlodějům šanci! Aneb kvalitní klíče od bytu nestačí.

Víte, jak máte zabezpečený vchod do bytu či domu? Ochrání vložka ve Vašich dveřích dostatečně majetek za dveřmi? Většina lidí začne zabezpečení dveří řešit ve chvíli, kdy už je pozdě. Přitom ve většině případů odolná cylindrická vložka zloděje od vloupání odradí. Pokud si nejste jisti, jakou bezpečnostní třídu má Vaše vložka, nebo jak odolné jsou Vaše dveře, navštivte nás ZDARMA Vám zkontrolujeme klíče a doporučíme případné změny v zabezpečení.

Poradíme jak zabezpečit byt seniorů před zloději a podvodníky - senioři patří k jedné z nejohroženějších skupin v souvislosti s majetkovou trestnou činností a podvody. Jsou důvěřiví, žijí osamoceně, často s nějakým hendikepem. Jak zabezpečit naše rodiče a prarodiče, aby se jejich domov nestal snadným terčem útoku zloděje či podvodníka? Na co je připravit a co jim poradit v ošemetných situacích, do nichž se mohou dostat?

Poradíme jak zabezpečit chaty, chalupy a letní sídla - to jsou jedny z nejoblíbenějších cílů zlodějů, zvláště, když léto končí a zloději mají téměř jistotu, že ho nečeká nepříjemné překvapení v podobě právoplatného majitele. Nenechavcům lze ale v „návštěvách“ zabránit - nebo jim alespoň řádně ztrpčit život. Pokud by lidé více dbali na zabezpečení svých chat, možná by se snížil i počet vloupání do nich. Řádné zabezpečení chaty s sebou samozřejmě přináší nutnost určitých investic, na druhou stranu Vám ale může uchránit jak majetek, tak psychickou pohodu a pocit bezpečí. Může se jednat řádově o tisíce, u náročnějších pár desítek tisíc korun, ale vězte, že tyto nové bezpečnostní prvky Vám nějakou dobu vydrží.


FAB VERSO CLIQ™ – inteligentní zabezpečení domu i kanceláře

je nová inteligentní uzamykací technika. K maximálně bezpečnému zámkovému systému byla přidána špičková mikroelektronika a spolehlivá metoda kódování dat, a tak vznikl nový systém FAB VERSO CLIQ, který má vlastnosti přístupového systému (libovolná změna kompetencí, historie, časová okna přístupu apod.). Systém nabízí mnohem větší bezpečnost a flexibilitu než jakékoli jiné uzamykací systémy. Nepotřebuje žádnou instalaci, kabely ani připojení do sítě. Až vzrostou vaše nároky a budete chtít uzamykací systém uzpůsobit novým podmínkám, je to možné kdykoli pohodlně pomocí ovládacího programu.
Dodává se ve všech známých provedeních cylindrické vložky (jednostranné, oboustranné i s knoflíkem), jako nábytkový a samozřejmě i visací zámek. Pro dosažení optimálního poměru mezi cenou a výkonem je možné použít v systému VERSO současně elektronické cylindrické vložky s čistě mechanickými.

Co systém FAB VERSO CLIQ umí?
Máte neustále přehled o všech klíčích. Každý klíč CLIQ je unikát, takže ho můžete nastavit pro konkrétního uživatele. Zároveň je možné nastavení klíče měnit podle potřeb uživatelů, například pokud se změní oprávnění ke vstupu do určitých prostor. Systém také zaručuje bezpečnost, protože u ztracených klíčů můžete kdykoli jednoduše zrušit povolení ke vstupu.

Flexibilní stavebnicový systém
Délku všech profilových cylindrických vložek FAB VERSO lze přizpůsobit šířce dveřního křídla. Navíc lze kombinovat elektromechanické a mechanické uzamykací prvky. Můžete si tak vybrat, která strana se bude zavírat elektromechanicky a která mechanicky. Sami si volíte úroveň zabezpečení, jakou u daných dveří potřebujete. Díky novému stavebnicovému systému mohou být dodané profilové elektromechanické i mechanické profilové cylindrické vložky dodatečně prodlouženy. Další informace o systému naleznete na našem webu FAB webu.


Ochrana dětí a seniorů - digitální dveřní kukátka FAB YALE

Pro zvýšení zabezpečení Vašeho bytu dodává firma FAB digitální kukátko, vybavené LCD obrazovkou na které lze dění za dveřmi pohodlně sledovat. Digitální dveřní kukátka YALE zajišťují vysokou bezpečnost soukromí – skrz kukátko můžeme vidět směrem ven, ale není vidět dovnitř. Hlavní výhodou oproti běžnému dveřnímu kukátku je to, že malá obrazovka může být umístěna kdekoliv na dveřích, tak aby na ni uživatel pohodlně viděl. Tím je vhodné i pro menší děti, které na běžné kukátko nedosáhnou. Navíc je na obrazovce vidět daleko více než malým dveřním kukátkem zabudovaným přímo ve dveřích.


Dálkově ovládaný zámek Yale Linus - ovládání zámku na dálku mobilem

Ztrácí vaše děti klíče? Zapomínáte při odchodu z domu zamykat? Chcete umožnit přístup do bytu po dobu dovolené, ale neriskovat ztrátu klíčů? Zdokonalte zabezpečení svých dveří bezklíčovým dveřním zámkem, který zvýší vaši bezpečnost a zjednoduší vám život. Elegantní design v kombinaci s nejmodernějšími technologiemi. Chytrý zámek Linus je bezpečný dveřní zámek, který vám umožňuje dveře zamykat či odemykat bez ohledu na to, kde se právě nacházíte. Můžete využívat bezklíčového vstupu, kontrolovat, kdo přichází a kdy, poskytovat virtuální klíče pro hosty a kontrolovat, zda jsou dveře otevřené či zavřené. Užijete si naprostou pohodu klid s vědomím, že vás chrání nejnovější chytrý zámek společnosti Yale, která má přes 180 let zkušeností v oblasti zabezpečení.zde.


Elektrické otvírače dveří FAB Befo

nebaví vás neustále běhat ke dveřím a otvírat všem návštěvám? Máme pro vás jednoduché řešení – nainstalujte si elektrický dveřní otvírač. Elektrické otvírače jsou součástí mnoha instalací v bytových domech i komerčních provozech. Tento elektrický vrátný se instaluje do zárubní dveří a kontroluje vstup do objektu.


Systém generálního a hlavního klíče (SGHK)

majitel nebo uživatel objektu, např. ředitel či správce, může přidělovat priority vstupu do jednotlivých místností buď jednotlivcům nebo určeným skupinám. To znamená na základě jednoduchého principu sestavit zamykací plán s jasně definovánými přístupovými právy jednotlivců nebo skupin osob pro konkrétní dveře, visací zámky, přídavné dveřní zámky, celoplošné závory nebo nábytkové zámky.

Top