Vítejte na stránkách výrobců klíčů a autoklíčů Brno

Kontaktní tel.: +420 775 858 369
provozní doba
8:00–17:00
Poradíme Vám
+420 775 858 369

Výroba autoklíčů

Nový pomocník na výrobu moderních autoklíčů

Snažíme se držet na špici v našem oboru, investujeme do technologií a proto můžeme nově na prodejně v Brně nabídnout i výrobu autoklíčů pro tyto vozy: Maserati (Ghibli, Quattroporte, SUV: Levante), VW IMMO5 (A4 2012, A8 12 2016, A4L 2015 smart card), Porsche-Cayenne, Audi Q3 2013, Volvo-S60, Audi Q7.

Autoklíče

Naše firma se výrobou klíčů a speciálně autoklíčů zabývá již nekolik let. Nabízíme našim zákazníkům stále lepší kvalitu a komplexnost služeb. Vybavení na výrobu autoklíčů máme na špičkové úrovni, proto vyrobíme autoklíče od většiny běžných osobních vozů, motocyklů, karavanů, ale i od stavebních strojů a lodí.

Mechanické autoklíče

Bežné autoklíče se zoubky. Tyto klíče se nejčastěji vyskytují u starších vozů. V tomto případě není součástí klíče imobilizér. (například Škoda 120, Trabant, Wartburg). Tyto klíče se také vyskytují v oboustranné modifikaci (například starší Mercedes).
Další skupina jsou autoklíče s bočními drážkami, které se většinou vyskytují u starších zahraničních vozů značek (například Renault, Mercedes, Opel).
Poslední skupinou na čistě machanickém principu jsou autoklíče s atypickým profilem klíče. Například takzvaná rakvička u Fordů a nebo křížový tvar klíče u francouzských značek jako Citroen, Peugeot.

Běžně vyrábíme klíče těchto značek:

Autoklíče pro evropské vozy značek:
Audi, BMW, Benz, VW, Volvo, Citroen, Ferrari, Maserati, Fiat, Lamborghini, Jaguar, MG, Land Rover, Bentley, Lancia, Opel, Peugeot, Porsche, DS, Renault, Alfa Romeo, Smart, Borgward

Autoklíče pro americké vozy značek:
Cadillac, Chevrolet, Dodge, GMC, Buick, Hummer, Ford, JEEP, Lincoln, Mercury

Autoklíče pro asijské vozy:
Honda, Hyundai, Isuzu, KIA, Lexus, Mazda, Mitsubishi, Nissan, Ssangyong, Subaru, Suzuki, Toyota, Shigaoka Queen

Autoklíče pro čínské vozy značek:
Iveco, Trumpchi, BYD, Geely, Chery, Great Wall, Young Lotus

Top